Привіт, гість!
[увійти]

Програми навчальних заходів

Image

Тренінг-курс «УЗД судин шиї»

Одноденний тренінг-курс для кардіологів, невропатологів, судинних хірургів, лікарів УЗД та функціональної діагностики.

Image

Курс «УЗД у флебології»

Одноденний Тренінг «УЗД у флебології». Азбука ультразвукової діагностики захворювань вен нижніх кінцівок. Яка діагностична інформація насправді необхідна клініцисту?

Image

Курс «УЗД патології щитоподібної залози»

Одноденний Тренінг «УЗД патології щитоподібної залози» для лікарів ендокринологів, терапевтів, лікарів сімейної медицини, лікарів УЗД з відпрацюванням практичних навичок.

Image

Курс «УЗД патології молочних залоз»

Одноденний Тренінг «УЗД патології молочних залоз» для лікарів андрологів, гінекологів, ендокринологів, мамологів, хірургів, онкологів, пластичних хірургів, сонологів.

Image

Тренінг-курс «УЗД м’яких тканин»

Ультразвукове дослідження захворювань поверхневих органів та тканин Тренінг-курс з відпрацюванням практичних навичок для лікарів УЗД, онкологів, хірургів, травматологів.

Image

Тренінг «Основи ехокардіографії»

Одноденний Тренінг «Основи ехокардіографії» для кардіологів, сімейних лікарів, терапевтів, анастезіологів, педіатрів, медицини невідкладних станів, лікарів функціональної діагностики та лікарі УЗД (у тому числі ті, що не мають досвіду в УЗД)

Image

Курс «УЗД в гінекології»

Дводенний тренінг УЗД в гінекології для лікарів-гінекологів, акушерів-гінекологів, репродуктологів, онкогінекологів, лікарів УЗД (початківців) і з досвідом роботи, інтернів.

Image

Тренінг «УЗД опорно-рухового апарату»

Дводенний тренінг розрахован на лікарів ортопедів-травматологів (у том числі тих, хто не має досвіду в УЗД), хірургів та сонологів. ​Навчання в очному форматі тренінга: лекції з обовязковими елементами практики на моделях та спеціальних макетах.

Image

Симуляційний тренінг «Основи кольпоскопії. Метод лікування патології шийки матки діодним лазером»

Тренінг для гінекологів з відпрацюванням практичних навичок на тренажері та можливістю роботи в операційній з використанням діодного лазера.

Image

Тренінг «Основи УЗД для сімейних лікарів»

Тренінг «УЗД для сімейних лікарів» призначений для вивчення первинних навичок УЗД, стану норми без глибокого занурення в патологію.

Image

Курс «Естетична гінекологія»

Одноденний Тренінг «Естетична гінекологія» для підвищення кваліфікації акушерів-гінекологів в сфері естетичної гінекології.

Image

Курс «УЗД судин голови»

Одноденний курс для невропатологів, неврологів, нейрохірургів, судинних хірургів, кардіологів, анастезіологів, педіатрів, лікарів УЗД та функціональної діагностики.

Image

Курс «Біопсія простати»

Дводенний тренінг для урологів з навиками УЗД, лікарів УЗД, які планують робити біопсію простати.

Image

Симуляційний тренінг «Гістероскопія»

Симуляційний тренінг з відпрацюванням практичних навичок на тренажері та можливістю роботи в операційній.

Image

Тренінг «УЗД в урології»

Тренінг розраховано на лікарів урологів, нефрологів (у тому числі тих, що не мають досвіду в УЗД) та лікарів сонологів. Навчання проходить в очному форматі лекцій із відпрацюванням практичних навичок на моделях.

Image

Тренінг «Еластографія»

Одноденний Тренінг «Еластографія» для гастроентерологів, сімейних лікарів, терапевтів та лікарів УЗД (у тому числі ті, що не мають досвіду в УЗД).

Image

Тренінг «УЗД черевної порожнини»

Сучасна ультразвукова діагностика з доплерографією захворювань шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи та підшлункової залози та практика.

Image

Практичний курс «Ультразвукова діагностика при бойовій травмі»

Одноденний курс для ортопедів-травматологів, лікарів спортивної медицини, лікарів інтенсивної терапії, сонологів, кардіологів, торакальних хірургів, травматологів, радіологів, медицини невідкладних станів.

Image

Практичний тренінг «Естетична косметологія. Мезотерапія в практиці лікаря»

Давно мрієте навчитись робити їн'єкції, але не знаете з чого почати? Розпочніть свій шлях з нами, повний курс по мезотерапії з практичною відроботкою навичок!

Image

Практичний тренінг «Естетична косметологія. Біоревіталізація в практиці лікаря»

Бажаєте підвищити свій рівень у галузі біоревіталізації, біорепарації та полінуклеотидів? Давати пролонгові результати, покращити пружність та еластичність, запустити активні процеси відновлення та омолодження?

Навчання
  • OS Linux v
  • PHP 8.1.28
  • MySQLi 10.5.25-MariaDB-deb11-log
  • Час 05:14
  • Кешування Виключено
  • Gzip Виключено
  • Перегляди статей 46

Академія

Є питання? Пишіть!