УЗД молочних залозУЗД молочних залоз

Курси для лікарів

Цільова аудиторія курсу “УЗД молочних залоз ”: андрологи, гінекологи, ендокринологи, мамологи, хірурги, онкологи, пластичні хірурги, сонологи.

Дата проведення: 23.10.2021

Місце проведення: Київ, провулок Куренівський, 17

Ментори:

Андрій Соломка, лікар УЗД, асистент кафедри післядипломної освіти ОНМедУ (курс «Ультразвукова діагностика»), провідний фахівець УЗД невідкладних станів Одеського департаменту охорони здоров’я

Світлана Соломка, к.мед.н., патофізіолог, фахівець ультразвукової діагностики

Група: до 15 учасників

Чому варто пройти навчання на курсі “УЗД молочної залози”?

УЗД для мамологів дає можливість не тільки проводити дослідження, які дозволяють оцінити стадію запального процесу, а й прискорити термін одужання пацієнта, уникнувши при цьому ускладнень і, найчастіше, хірургічного втручання.

УЗД грудної (молочної) залози, здатне виявляти дифузні ущільнення органів, виявляти в них порожнини з рідиною, а також знаходити пухлиноподібні утворення і осередки ущільнень. Наприклад, якщо рентген нездатний виявити пухлину, коли її щільність в півтора-два рази відрізняється від щільності здорової тканини і, найчастіше, вже неоперабельна, то ультразвук бачить це утворення набагато раніше.

Ультразвукова діагностика при наявності запальних процесів грудної (молочної) залози, дає можливість запобігти ряд ускладнень, – таких, як мастити, фіброаденоми, кісти, об’ємні утворення молочної залози, дозволивши на ранній стадії захворювання ліквідувати вогнище виникнення патології, прибрати біль і зберегти здоров’я.

Основними перевагами діагностики УЗД грудної (молочної) залози, можна вважати його неінвазивність і відносну безпеку і не виникає сумніву в тому, що УЗД набагато безпечніше для людини, ніж рентгенологічні обстеження, а цінність УЗД на порядок вище. Неінвазивний УЗД дозволяє без проблем проводити діагностику дітям будь-якого віку

Програма курсу “УЗД молочних залоз”:

 • Основи фізики ультразвуку та інформаційні технології в ультразвукових дослідженнях
 • Методологія УЗД (В-режим, кольорова і спектральна допплерографія), а також нові технології, основні поняття і ефективність діагностики
 • Національне керівництво для лікарів, які направляють пацієнтів на радіологічні дослідження (рівень доказовості рекомендацій: A,B,C)
 • Знайомство з обладнанням для УЗД
 • Ультразвукова анотомія відповідно до вікових періодів
 • Методика проведення ультразвукового обстеження молочних залоз
 • Практика. Відпрацювання практичних навичок на моделях  –  прийом пацієнтів
 • Ультразвукова діагностика основних запальних процесів. Мастопатія, генікомастія та інш.
 • Эластографія молочної залози
 • Практика. Відпрацювання техніки сканування молочнох залоз на моделях –  прийом пацієнтів
 • Ультразвукова діагностика регіонарних лімфатичних вузлів
 • Порівняльна характеристика методів діагностики (УЗД, Ro-маммографія, МРТ), термінологія
 • УЗД молочних залоз BI-RADS – шкала оцінки ризику злоякісності утворень.  Використання системи BI-RADS в комплексній діагностиці патологій молочних залоз
 • Малоінвазивні втручання під контролем УЗД
 • Практика. Відпрацювання практичних навичок на моделях  –  прийом пацієнтів

Формат навчання: лекції з теорією чередуються з обов’язковими елементами практики («постановка руки», робота на пацієнтах-моделях з датчиками) .

Навчання проводиться на обладнанні експертного рівня ESAOTE (Італія). 

Тривалість курсу: 1 день – з 09:00 до 17:00.

Найближчі дати проведення: 23.10

Вартість: 3500 грн.

За умови повної оплати до 05.10.2021 – вартість зі знижкою 3000 грн.

Перед оплатою уточнюйте наявність вільних місць!

Після проходження курсу надається сертифікат із 15 балами БПР згідно Наказу МОЗ України від 22.02.19 №446 “Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів” та Наказу МОЗ України від 19.01.2021 № 74 “Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України” (Додаток 5 до Порядку атестації лікарів пункт 1 розділу V)”.

Організатор: Міжнародна академія сучасної медичної освіти (МАСМО)

Партнери

canfield