УЗД в педіатрії - EduMed - Міжнародна академія сучасної медичної освіти

УЗД в педіатрії

УЗД в педіатрії

Тренінг-курс “УЗД в педіатріїіз відпрацюванням практичних навичок

курси УЗД
Навчання лікарів

Цільова аудиторія курсу: педіатри, сімейні лікарі, хірурги, неонатологи, реаніматологи, початківці в ультразвуковій діагностиці у дітей.

Дата проведення:

Місце проведення: Київ, провулок Куренівський, 17

Ментор: Варивода Дар’я Михайлівна – дитячий лікар УЗД, лікар радіолог. З 2013 р. працює в НДСЛ Охматдит, в тому числі з 2016 р. – на ургенції.
Активний учасник конференцій з радіології від АРУ, учасник европейської конференції з дитячої педіатрії 2018 р. та слухач європейської конференції з радіології, американського курса з педіатричного ультразвуку SPR 2021 р.

Група: до 10 учасників

Ви лікар, який працює з дітьми і хочете більше бачити? Тоді саме Вас ми запрошуємо на базовий ультразвукової курс по дитячому ультразвуковому дослідженні.

Ми постаралися включити базові навички УЗД, дослідження в нормі, коротко про характеристики патології та особливості в гострих станах у дітей. Постановка руки всім учасникам при проведенні нейросонографії і огляді органів черевної порожнини і заочеревинного простору.

Курс починається з основ ультразвукової діагностики. Напевно, Ви знаєте як виглядають УЗ-знімки, але що саме їх формує? як налаштувати апарат під конкретні завдання і як трактувати те, що Ви бачите на екрані? Як правильно орієнтувати датчик, чим обробляти? Окремий міні блок буде присвячений артефактам: чому їх треба знати і як вони можуть допомогти в диференціальній діагностиці.

У другому блоці будуть розглянуті основи нейросонографии. Цей неінвазивний метод заслуговує увагу в огляді дітей першого року життя. Анатомія головного мозку, стандартні ультразвукові зрізи і їх орієнтири, норми вимірювань: весь матеріал буде наповнений схемами та малюнками для легкого запам’ятовування. Патологія: розширення лікворних просторів, постішемічні зміни, ознаки крововиливів, які пороки розвитку можна побачити на НСГ. Обов’язково всі учасники відпрацюють навички проведення нейросонографії.

І, оскільки найпоширенішим ультразвуковим дослідженням є УЗД черевної порожнини та нирок, ми навчимо як правильно виводити паренхіматозні органи, вимірювання, опис в протоколі УЗД, покажемо розбіжності в підходах в пострадянських і західних країнах. Особливості УЗ-змін при найбільш поширених патологіях у дітей. Торкнемося ультразвукової картини кишечника в нормі і при пілоростенозі, кишкової непрохідності, інвагінації, апендициті. Також з відпрацюванням практичних навичок.

Програма “УЗД в педіатрії”

 1. Основи фізики ультразвуку. Що формує зображення УЗД
 2. Артефакти- чому їх треба знати та розрізняти
 3. Види датчиків та їх призначення. Налаштування УЗД апаратута робота з ним.
 4. Нейросонографія новонароджених. Як правильно вимірювати,норми вимірів,заповнення протоколу 
 5. Патологія на НСГ: гідроцефалія, кісти, наслідки ішемічних уражень,  патологія мозолистого тіла 
 6. Практичний блок: відпрацювання навичок з нейросонографії 
 7. Теорія УЗДорганів черевної порожнини та заочеревинного простору: 
  • підготовка пацієнта,  
  • структура протокола, 
  • органи (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки, наднирники, лімфовузли, судини) в нормі та патології. 
 8. Практичний блок :  відпрацювання практики ОЧП та нирок на моделях-пацієнтах
 9. ШКТ: що бачимо в нормі. Ультразвук при інвагінації, пілоростенозі, апендициті, кишковій непрохідності 

Навчання проводиться на обладнанні експертного рівня ESAOTE (Італія).

Тривалість курсу: 1 день з 09.30 до 17.30

Вартість курсу: 3500 грн. При повній оплаті до _____ – вартість курсу зі знижкою 3000 грн

Організатор: Міжнародна академія сучасної медичної освіти (МАСМО)

Партнери

canfield

bg
Ми робимо все, щоб вам було зручніше і пропонуємо перейти на нову версію сайту. Продовжуйте роботу саме там!

Спробувати новий сайт!
Залишитися тут