УЗД та інтервенції під контролем УЗ у плановій та ургентній хірургії - EduMed - Міжнародна академія сучасної медичної освіти

УЗД та інтервенції під контролем УЗ у плановій та ургентній хірургії

УЗД та інтервенції під контролем УЗ у плановій та ургентній хірургії

Тренінг-курс з відпрацюванням практичних навичок

Цільова аудиторія курсу «УЗД та інтервенції під контролем УЗ у плановій та ургентній хірургії»: лікарі УЗД, хірурги та травматологи (які мають загальні поняття УЗД)

Дата проведення: _____ 2022 року

Місце проведення: Київ, провулок Куренівський, 17

Ментор курсу: Чирков Юрій Едуардович, лікар інтервенційний радіолог, лікар УЗД, кандидат медичних наук, хірург вищої категорії, кліники «Оберіг», «Здорова родина».

Група: до 10 учасників

Інтервенційний ультразвук самостійний напрямок радіології, який забезпечує контроль при проведенні мініінвазивних хірургічних втручань, інвазивних лікувальних і діагностичних маніпуляцій, як планових, так і ургентних.

Базові принципи методу:

 • забезпечення ефективного виконання прицільних маніпуляцій на органах без травматичних операцій із незначною хірургічною агресією;
 • забезпечення безперервного контролю поля втручання та просування інструмента, повна візуалізація процесу;
 • мінімізація ускладнень;
 • скорочення строків лікування, відновлення і реабілітації;
 • значне зниження смертності та інвалідизації;
 • мобільність, що дає можливість проводити втручання поза операційною. 

Інтервенційний УЗ успішно застосовується у таких напрямах як хірургія печінки і жовчовивідних шляхів; хірургічні втручання в онкології; судинна хірургія; радіочастотна абляція та інших. Так, наприклад, завдяки мініінвазивному лікуванню абсцесів печінки рівень смертності знизився з 70 % (при відкритій хірургії) практично до 0 %.

Найефективніша ця методика при лікуванні гострого холециститу і панкреатиту, біліарної гіпертензії, абсцесу печінки, хронічного панкреатиту із утворенням кіст, ускладнень хірургічних втручань, травм і абсцесів органів черевної порожнини. Вона дає можливість ліквідувати гостроту захворювання; наприклад, при гострому панкреатиті малоінвазивне дренування заочеревинної рідини часто дає змогу уникнути відкритої операції.

Із УЗ-асистенцією проводяться, наприклад, аравертебральна блокада; склеротерапія судин в амбулаторних умовах. УЗ-контроль стає незамінним при проведенні біопсій з використанням ендоскопічного УЗ-дослідження.

Програма «Ультразвукова діагностика та інтервенції під контролем УЗ у плановій та ургентній хірургії»

 1. Роль і місце УЗ і черезшкірних втручань під контролем УЗ в терапевтичній і хірургічній практиці. Основні принципи інтервенцій під ультразвуковим контролем. Ультразвукове обладнання і інструменти для інтервенційного ультразвука.
 2. Ультразвукова діагностика і черезшкірні втручання під контролем УЗ при гострому холециститі. Черезшкірна черезпечінкова холецистотомія під контролем УЗ. Ультразвукова діагностика і черезшкірні втручання під контролем УЗ при біліарній гіпертензії.
 3. Практика. Відпрацювання практичних навичок на моделях – прийом пацієнтів
 4. Ультразвукова діагностика і черезшкірні втручання під контролем УЗ при кистах і абсцесах печінки. Ехінококові кисти печінки:УЗ- діагностика, принципи мініінвазивного лікування.
 5. УЗ діагностика гострого апендициту, черезшкірні втручання при його ускладненнях. 
 6. УЗ діагностика гострого панкреатиту. Можливості інтервенційного ультразвуку в лікуванні різноманітних форм деструктивного панкреатиту.
 7. Практика. Відпрацювання практичних навичок на моделях – прийом пацієнтів
 8. Практика. Відпрацювання методики черезшкірних втручань під контролем УЗ на фантомах.

Навчання проводиться на обладнанні експертного рівня ESAOTE (Італія). 

Тривалість курсу: 1 день з 10:00 до 18.00

Найближчі курси: ______ 2022 року

Вартість курсу: 4000 грн.

До _____ — вартість зі знижкою 3500 грн за умови повної передплати!

Організатор: Міжнародна академія сучасної медичної освіти (МАСМО)

Партнери

canfield