УЗД дифузної патології щитоподібної залози (високий рівень)УЗД дифузної патології щитоподібної залози (високий рівень)

Цільова аудиторія курсу «УЗД дифузної патології щитоподібної залози »: ендокринологи, терапевти, лікарі сімейної медицини, лікарі-інтерни, лікарі УЗД

Практичний курс «УЗД дифузної патології щитоподібної залози (високий рівень). Розрахован на фахівців, що вже мають досвід УЗД шитоподібної залози та хочуть удосконалити свої знання та навички в діагностиці дифузної патології щитоподібної залози.

Місце проведення: Київ, провулок Куренівський, 17

Дата проведення: за набором групи

Група: до 15 учасників

Ментор:

Сердюк Вікторія Олександрівна – кандидат медичних наук, лікар з ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії, член української асоціації лікарів ультразвукової діагностики, член European Federation of Societies for Ultrasound in Medicine and Biology (EFSUMB), провідний фахівець з УЗД Київського міського клінічного ендокринологічного центру.

Програма курсу «УЗД дифузної патології щитоподібної залози (високий рівень)

 1. Нормальна анатомія та фізіологія щитоподібної залози (стисло). Мультипараметричне дослідження щитоподібної залози.
 2. Складності УЗ-діагностики нормальної щитоподібної залози: особливості форми та розташування, варіанти локалізації пірамідної частки, загрудинне розташування.
 3. Аномалії розвитку щитоподібної залози: агенезія, гіпоплазія, ектопія, аберантна залоза; ектопія тканини тімусу – сонографічні особливості та складності УЗ-діагностики.
 4. Практика. Відпрацювання практичних навичок на моделях  –  прийом пацієнтів
 5. Дифузний ендемічний та спорадічний зоб. Вплив йоддефіциту на шитоподібну залозу.
 6. Дифузний токсичний зоб. УЗ-ознаки позитивної динаміки, та неефективності лікування тиреостатиками. Показання для оперативного лікування, післяопераційні зміни, рецидиви ДТЗ.
 7. Хронічний аутоімунний тиреоїдит. УЗ-діагностика різних форм ХАІТ (гіпертрофічної, атрофічної, «стертої»). Вузлова патологія та ХАІТ, поєднання з доброякісною та злоякісною патологією. Складності діагностування раку на фоні ХАІТ, та підказки, що допоможуть їх подолати.Післяпологовий тиреоїдит; йодіндукований тиреоїдит; зоб Ріделя.
 8. Практика. Відпрацювання практичних навичок на моделях  –  прийом пацієнтів
 9. Підгострий та гострий тиреоїдити. УЗ-ознаки позитивної динаміки та неефективності лікування. Діфдіагностика та ускландення підгострого тиреоїдиту. Фокальний підгострий тиреоїдит – проблема дифдіагностики з папілярним раком.
 10. Зміни лімфовузлів в поєднанні з дифузною патологією щитоподібної залози (УЗ- ознаки гіперпластичних, «реактивних» лімфовузлів, гострі та хронічні лімфаденіти).
 11. Практика. Відпрацювання практичних навичок на моделях  –  прийом пацієнтів

Формат навчання: лекції з теорією чередуються з обов’язковими елементами практики («постановка руки», робота на пацієнтах-моделях) .

Навчання проводиться на обладнанні експертного рівня ESAOTE (Італія).

Дати найближчих курсів: за набором групи

Вартість курсу: 3500 грн

До 20.02.2022 вартість зі знижкою 3000 грн за умови повної оплати. З 20.02.2022 повна вартість.

Перед оплатою уточнюйте наявність вільних місць!

Організатор: Міжнародна академія сучасного медичного освіти (МАСМО)

Партнери

canfield