COVID-19 - Международная академия современного медицинского образования

COVID-19

COVID-19 ultrasound training for front line clinicians using BodyWorks Eve ultrasound simulator

COVID-19 ultrasound training for front line clinicians using BodyWorks Eve ultrasound simulator

Джон Шилдс, CRNA, професор Middle Tennessee School of Anesthesia, підготував навчальне відео з УЗД легенів для лікарів, що перебувають на лінії фронта боротьби з вірусом COVID-19. Це відео дає основу розуміння того, як ультразвук легенів може бути використаний як інструмент передньої лінії для діагностики та діф.діагностики COVID-19 на самому ранньому етапі (англ.).

Как включить автоперевод субтитров для видео. Инструкция

Клінічні синдроми. Коронавірус COVID-19 (2019-nCoV).

Тренінг з надання екстреної допомоги при важкій гострій респіраторній вірусній інфекції (ГРВІ) включає в себе інформацію з клінічного ведення пацієнтів з важкою гострою респіраторною інфекцією, у тому числі – коронавірусу COVID-19 (2019-nCoV). Цей курс призначений для лікарів, які працюють у відділеннях інтенсивної терапії, ведуть лікування дорослих та дітей із важкими формами ГРВІ, включаючи важку пневмонію, гострий респіраторний дистрес-синдром (ГРДС), сепсис та септичний шок.

Справочник по лечению коронавируса COVID-19

Фонд китайского миллиардера Джека Ма организовал перевод на русский язык онлайн-справочника по противодействию и лечению коронавируса COVID-19. Он основан на опыте клиники университета китайского города Чжедзян. Документ предназначен для медицинских работников, но читать полезно всем.
(для просмотра PDF нажмите здесь или на изображение ниже)

Справочник по лечению коронавируса COVID-19
Справочник по лечению коронавируса COVID-19

Лекция «Основные диагностические признаки при УЗИ легких» Т.М. БиргЛекция «Основные диагностические признаки при УЗИ легких» Т.М. Бирг

Лекция «Основные диагностические признаки при УЗИ легких» Т.М. Бирг Для реаниматологов, хирургов, пульмонологов, терапертов. Лекция посвящена основам УЗ диагностики при острых состояниях, связанных с патологией легких, в том числе вызванных COVID-19.

Партнери

canfield

bg
Ми робимо все, щоб вам було зручніше і пропонуємо перейти на нову версію сайту. Продовжуйте роботу саме там!

Спробувати новий сайт!
Залишитися тут